Положення про проведення Спартакіади професорсько-викладацького складу та співробітників у 2014 році

“Затверджую”

Голова профспілкового

Зав. кафедри фізвиховання

комітету  НУ «ОЮА»

НУ «ОЮА»

доц. Пашковський М.І.

доц. Мороз І.В.

про проведення Спартакіади  професорсько-викладацького складу

та співробітників у 2014 році

1. Мета та завдання

1.1.   Заохочення професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА» до систематичних  занять фізичною культурою;

1.2.   Ведення здорового способу життя.

2. Організація та проведення спартакіади

2.1. Загальна організація та проведення змагань за програмою Спартакіади професорсько–викладацького складу та співробітників покладається на кафедру фізичного виховання та профспілковий комітет.

2.2.   Кафедра фізвиховання здійснює:

- підготовку та виділення місць для тренувань та проведення змагань;

- забезпечення спортивним інвентарем;

- організацію  суддівства  змагань,  підведення підсумків.

2.3.Профспілковий комітет здійснює:

-  організацію та участь  команд кафедр, інститутів, факультетів та АГЧ у змаганнях;

-  підготовку кубків, медалей, грамот для нагородження переможців та призерів змагань;

-  залучення медичного персоналу до обслуговування змагань.

3.Учасники змагань

До участі в змаганнях допускаються викладачі, аспіранти, лаборанти кафедр, підпорядковані інститутам, факультетам та співробітники. Інститут та факультети, АГЧ виставляють команди не менше ніж в 3 видах спорту.  Викладачі кафедри фізичного виховання беруть участь у особистому заліку, очки не зараховуються ніякій команді. Заявки на участь в змаганнях надаються до початку змагань.

4. Місця проведення змагань.

Змагання за програмою Спартакіади проводяться на спортивній базі НУ «ОЮА» протягом квітня -травня 2014 року. Календар змагань надається окремо.

5. Програма Спартакіади

1. Волейбол,   2. Шахи,   3. Настільний теніс,   4. Дартс,   5. Кульова стрільба,  6.Міні- футбол,   7. Теніс

6. Визначення переможців.

Переможці змагань за програмою Спартакіади НУ «ОЮА» визначаються  згідно правил та положення змагань.

7. Програма та регламент змагань

Волейбол

Змагання командні за груповою системою, склад команди до 10 гравців, на майданчику 6 гравців (4 гравці віком до 35 років, 2 гравці віком після 35 років), незалежно від статі. Розподіл груп  проводиться згідно жеребкування.  Ігри в групах проводяться по колу, складаються з однієї партії до 25 очок.  Команди, що зайняли 1 місця в групах, грають за 1 місце, команди, що зайняли 2 місця в групах, грають за 3 місце. Фінал з 3 партій до 15 очок. В команді не більше 1 аспіранта.

Шахи

Змагання особисті, проводяться за змішаною олімпійською системою.

Міні – футбол

Змагання командні, проводяться за коловою системою.

Склад команди  до 10 гравців. На майданчику 4 польові та 1 голкіпер (3 гравці віком до 35 років, 2 гравці віком після 35 років). В команді не більше одного аспіранта.

Гра складається з двох таймів по 15 хвилин, перерва – 5 хвилини.

За перемогу надається - 3 очка, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок.

Команді, яка не з’явилась на гру, зараховується поразка з рахунком 5 : 0. При повторній неявці – команда знімається із змагань і результати попередніх ігор анулюються.

При однаковій кількості очок у двох команд, перемога надається за результатом особистої зустрічі  по різниці забитих та пропущених м’ячів, яка має більшу кількість забитих  м’ячів, жереб.

Дартс

Змагання командні, склад команди 3 учасника, незалежно від статі. Кожен учасник виконує 3 залікові кидки.  Переможець визначається більшою кількістю набраних очок.  У разі набрання однакової кількості очок двома та більше командами, переможець визначається жеребкуванням.

Настільний теніс

Змагання особисто командні, склад команди 3 учасника, незалежно від статі. Проводяться за коловою системою. Ігри в 2-х підгрупах проводяться по колу, складаються з трьох  партії до 11 очок.  Команди, що зайняли 1 місця в групах, грають за 1 місце, команди, що зайняли 2 місця в групах, грають за 3 місце.

Кульова стрільба

Змагання особисто – командні. Склад команди необмежений. Змагання проводяться на базі центру спецпідготовки  НУ «ОЮА».

Програма змагань:  вправа  МП - 1.

Порядок виконання - 3 пробних, 10 залікових, час стрільби – 15 хвилин.

У залік команді йдуть 5 кращих результатів. При однаковому результаті, першість віддається учаснику, який має кращу якість пробоїн.

Теніс

Особисті змагання проводяться за круговою системою до 8-ми геймів (при рахунку 7:7 гра до 9 геймів, при рахунку 8:8 до 10 геймів і т.д.)

Перемога – 1 очко, поразка – 0 очок.   В перший ігровий день – 2 гри.

8.  Нагородження переможців

Переможці командних  змагань нагороджуються   кубками і грамотами.

9.  Календарний план змагань

Настільний теніс

Шахи

Волейбол