Звернення профспілкового комітету університету щодо незаконних дій телекомпанії АТВ

опубліковано 6 груд. 2010 р., 02:13 Профком Профком

Профспілковий комітет Одеської національної юридичної академії (нині - Національного університету «Одеська юридична академія") від імені студентства, професорсько-викладацького складу, співробітників висловлює обурення і протест непрофесіоналізму і упередженості телекомпанії АТВ і особисто автору програми «Актуальна розмова» Олександру Філіппову у зв'язку з поширенням недостовірної інформації, що принижує ділову репутацію університету, честь і гідність членів трудового колективу та її керівника академіка С.В. Ківалова.

У випуску телевізійної програми «Актуальна розмова» від 26 листопада 2010 року (розміщеної також на сайті - http://atv.odessa.ua) за участю народного депутата Ігоря Плохого, в порушення статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національний університет «Одеська юридична академія» огульно охарактеризовано ведучим і гостем студії, як «бізнес-імперія» Сергія Васильовича Ківалова, подана перекручена, недостовірна інформація про якість підготовки фахівців, практику працевлаштування випускників та матеріально-технічну базу університету.

Розцінюємо передачу як образливу і таку, що принижує гідність кожного члена трудового колективу, безпідставно ганьбить звання національного навчального закладу. Створений авторами програми одіозний образ нашого університету різко дисонує із загальновідомими фактами про діяльність університету.

Протест ТК АТВ