Звернення профспілкового комітету університету щодо незаконних дій телекомпанії АТВ

опубліковано 6 груд. 2010 р., 02:13 Профком Профком

Профспілковий комітет Одеської національної юридичної академії (нині - Національного університету «Одеська юридична академія") від імені студентства, професорсько-викладацького складу, співробітників висловлює обурення і протест непрофесіоналізму і упередженості телекомпанії АТВ і особисто автору програми «Актуальна розмова» Олександру Філіппову у зв'язку з поширенням недостовірної інформації, що принижує ділову репутацію університету, честь і гідність членів трудового колективу та її керівника академіка С.В. Ківалова.

У випуску телевізійної програми «Актуальна розмова» від 26 листопада 2010 року (розміщеної також на сайті - http://atv.odessa.ua) за участю народного депутата Ігоря Плохого, в порушення статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національний університет «Одеська юридична академія» огульно охарактеризовано ведучим і гостем студії, як «бізнес-імперія» Сергія Васильовича Ківалова, подана перекручена, недостовірна інформація про якість підготовки фахівців, практику працевлаштування випускників та матеріально-технічну базу університету.

Розцінюємо передачу як образливу і таку, що принижує гідність кожного члена трудового колективу, безпідставно ганьбить звання національного навчального закладу. Створений авторами програми одіозний образ нашого університету різко дисонує із загальновідомими фактами про діяльність університету.


Протест ТК АТВ


 

Comments