Зустріч Президента університету С.В. Ківалова з трудовим колективом

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:22 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 06:35 ]

В колективі Національного університету «Одеська юридична академія» склалась добра традиція: зустріч керівництва університету із трудовим колективом напередодні нового навчального року. В рамках зустрічі, зазвичай, підводяться підсумки минулого року та окреслюються плани на майбутній рік.

29 серпня у актовій залі університету колектив університету зібрався для того, заслухати звіт президента університету С.В. Ківалова та голови профкому В.Є. Загороднього.

По традиції, відкрив захід президента університету С.В. Ківалов, який  підвів підсумки роботи минулого року та зазначив основні напрямки роботи на новий навчальний рік.

Сергій Васильович розповів про підсумки роботи вступної компанії, про нововведення, які були впроваджені в навчальний процес (нові спеціальності, перший в Україні мобільний додаток – гід по університету, центр тестування на поліграфі).

Перед трудовим колективом зі звітом виступив голова профкому Загородній В.Є., який розповів про стан виконання колективного договору в університеті.

Всі учасники зібрання схвально прийняли висновки про те, що соціальний захист працівників університету забезпечується регулярною виплатою заробітної плати, наданням матеріальної допомоги співробітникам та студентам (за звітний період матеріальну допомогу отримали 151 члена профсоюзної організації), оздоровленням на базі «Феміда» (було оздоровлено 343 чол., із яких 90 студентів). Постійно проводиться робота зі студентами, які ініціюють та активно беруть участь у заходах, організованих адміністрацією університету за участю профкому, серед них: «Дебют першокурсника», «Знаю історію рідної Одеси» та безліч інших. Вживаються заходи щодо покращення умов проживання в гуртожитках та покращення харчування й стабілізації цін.