З сумом сповіщаємо про смерть головного редактора щотижневика "Слово" Сергія Віталійовича Мілошевича

опубліковано 3 лист. 2014 р., 22:55 Mykola Pashkovsky
2 листопада на 56-му році життя помер відомий одеський журналіст, головний редактор щотижневика "Слово" Сергій Віталійович Мілошевич.
Сергій Віталійович був не лише відомим та талановитим журналістом, але в педагогом - передавав студентам факультету журналістики Національного університету "Одеська юридична академія" знання з азів практичної журналістики.
Профком Національного університу "Одеська юридична академія" висловлює глибоке співчуття рідним і близьким Сергія Віталійовича Мілошевича, колективу щотижневика "Слово".

Прощання з С.В. Мілошевичем відбудеться о 10:30 4 листопада біля редакції щотижневика "Слово".