Зі святом жіноцтва та Любові

опубліковано 9 бер. 2015 р., 15:50 Профком Профком   [ оновлено 9 бер. 2015 р., 15:58 ]

І знову  весна  радує студентство  довгоочікуваним сонячним промінням   та високим ніжно-блакитним небом. І знову студенти академії  зібралися  разом з профкомом аби відсвяткувати переддень Міжнародного жіночого дня  та привітати всіх-всіх  представниць прекрасної статі НУ «ОЮА» з цим весняним святом

Танцювальний флешмоб у виконанні студентів,  оригінальні побажання для кожної жінки – це ті родзинки, що підготував профком цього разу. Хлопці  щиро вітали славне жіноцтво академії з ніжним пролісково-мімозно-тюльпановим святом, даруючи  квіти викладачам, що трішки приголомшливо раділи з такої приємності: жінка  кожного дня здатна дивуватись і насолоджуватись  проявами  уваги і сподіваємось, що  чоловіки академії здатні  це робити щодня!  Адже  жінки  та дівчата академії щодня доводять, що вони не тільки  яскраві особистості, але й сильні вольові,  талановиті,  а ще просто неперевершені у своїх вміннях.  Вони рухають науку, виявляють твердість в прийнятті безлічі організаційних рішень   та  навіть  інколи успішно  підміняють  чоловіків  в будь-якій сфері діяльності. Тому профком   обіцяє вітати жінок та дівчат не тільки в день 8 березня:

Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля  мирна увійшла
До кожного віконця.
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання.

Божого заступництва,   побільше щасливих моментів життя! А  8 березня  хай буде  у вашому житті щоднини!