Зимова Буковель - фантастична радість!

опубліковано 2 лют. 2017 р., 01:53 Профком Профком
Профком може зробити твій відпочинок драйвовим та незабутнім!!!
Для студентів НУ «ОЮА», як для активної частини людства завжди актуальним було питання відпочинку під час канікул. А де можна краще завершити різдвяні свята та провести зимові канікули в цілому, як не в Карпатах? Тим паче, якщо у цю подорож їдеш з улюбленим університетом!

Профспілкова організація Національного університету «Одеська юридична академія» кожного року взимку організовує для студентів поїздку в Карпати – це справжнє свято, яке залишається у пам’яті на довгі місяці.

На щастя, сьогодні українські гірськолижні курорти є доступними з фінансової точки зору, тому студенти та викладачі мають можливість якісно відпочити взимку. На відпочинок в «БУКОВЕЛЬ» виїхали студенти факультету адвокатури, факультету міжнародно-правових відносин, судово-адміністративного факультету, соціально-правового факультету, факультету цивільної та господарської юстиції та студенти Київського інституту інтелектуальної власності.

Ще в грудні профком НУ «ОЮА запропонував всім бажаючим відчути на собі атмосферу чарівної Буковелі , відпочити в зимових Карпатах. Відвідати Яремчу та Івано-Франківськ.

Отож бо, взимку студенти справді хочуть і можуть побувати там, де є гори і багато снігу! Ідеально підходять – «Буковельські» Карпати, де окрім лижних трас наші студенти та викладачі мали змогу відвідати багато цікавих екскурсій, в програмі були прогулянки на конях, отримання насолоди від термальних витоків, гірськолижні розваги, квадроцикли, катання на тюбах. Також в Буковелі дійсно найбільш протяжні спуски для катання на лижах, підйомники. Як бачимо, відпочинок різноманітний, для любителів екстриму, фанатів крутих схилів, поціновувачів сноуборду чи лиж.
А ввечері в колі друзів профком організовував справжні українські посиденьки: цікаві знайомства, інтелектуальні ігри, веселі святкування дня народження. Було приємно чути слова вдячності профкому від задоволених учасників поїздки: відпочинок в зимових Карпатах сподобався – і це головне, а запорукою вдалої поїздки студентів НУ «ОЮА» є добра організація, відмінний настрій і чудовий смак та екстремальні уподобання. Відпочинок разом з друзями справді приносить неабияке задоволення. І всім нам так хочеться повертатись в дивовижний карпатський край знову і знову!