Студенти Національного університету «Одеська юридична академія» прийняли участь у суботнику

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 05:57 Профком Профком   [ оновлено 4 квіт. 2017 р., 07:08 ]

31 березня за ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія» С.В. Ківалова пройшов черговий масштабний суботник на території Міжрейсової бази моряків та в парку Перемоги м. Одеси.

Президент університету С.В. Ківалов особисто прийняв участь у суботнику разом зі студентами.

Первинна профспілкова організація університету із керівництвом та всім  колективом університету і студентським активом прийняла активну участь  у благоустрої території.

Жителі мікрорайону міста, де розташований парк, з радістю сприйняли заходи колективу НУ «ОЮА» по озелененню території.

«Проведення суботників для колективу Національного університету «Одеська юридична академія» вже давно стало доброю традицією. В такий сонячний день немає нічого кращого, а ніж побувати на свіжому повітрі, насолодитись пробудженням природи після зими, та ще й зробити благу справу на користь місту. Загальними зусиллями нам вдалось збагатити парк саджанцями молодих дерев та кущами, очистити територію від бруду та сухостою. Впевнений, регулярними такі суботники будуть і в подальшому», - наголосив президент університету, народний депутат України С.В. Ківалов.