Профком НУ «ОЮА» привітав з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня жінок університету!

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 05:50 Профком Профком   [ оновлено 4 квіт. 2017 р., 05:59 ]

За традицією зі святом Міжнародного жіночого дня приходить весна. І в цьому є певна закономірність, адже жінка – початок всіх початків: життя, любові, весни. Жінка є уособленням всього самого світлого  в нашому житті – радості і тепла, сердечності і любові, доброти та ніжності.

Любі жінки! Комфорту Вам у душі, тепла та любові у серці, ясності у думках, зваженості у рішеннях, натхнення та ініціативності у роботі, здоров’я у тілі, та затишку у домівках!

Спасибі Вам за наполегливу працю! Нехай весна завжди буде у ваших серцях!

Представники сильної статі студентського активу профспілкової організації дарували чудовий настрій та яскраві листівки всім прекрасним жінкам-представницям університету

Біля головного корпусу і на кожному факультеті університету розташувалися чарівні фотозони, біля якої могли сфотографуватися всі бажаючі

Цей день був наповнений радістю розуміння того, що прийшла вона – ВЕСНА

З повагою,