День сміху в НУ "ОЮА"

опубліковано 18 квіт. 2014 р., 11:01 Профком Профком   [ оновлено 18 квіт. 2014 р., 11:02 ]
1 апреля - День Смеха – международный праздник. Хоть он и не является национальным, но отмечается во многих странах и городах.
В этот день профком социально-правового факультета  был готов шутить с  окружающими, ведь никто не застрахован от розыгрышей и даже самые серьезные люди - наши преподаватели, не могут удержаться от смеха. 

Наши студенты встречали всех стихами: "Первое апреля,какой чудесный день! 
                                                                         И все наши проблемы откинуть нам не лень. 
                                                                           И в этот чудный праздник ,Ты подойди ко мне,
                                                                               Чтоб и  твоя улыбка осталась на стене!"


Цього року в честь святкування 1-го квітня профком НУ"ОЮА" надав можливість кожному студенту виявити своє почуття гумору та професійну обізнаність!!!Одеса - воістину столиця гумору, це місто веселощів та неабияких жартів, тому наші студенти з успіхом підтвердили цей факт. Вперше в стінах академіі був проведений акція  аналогічна популярному телешоу "Дурнев +1".Члени команди КВН факультету міжнародно-правових відносин виступили в ролі ведучих, а новостворений факультет журналістики здивував своїми неординарними вміннями. Такий креативний початок квітня свідчить не тільки про вміння розважатись, а і про готовність Університету експериментувати в пошуках студентських розваг. 

 Море сміху і позитивних емоцій подарував цей день всім:  безпосереднім учасникам , ведучим та навіть стороннім спостерігачам!!))

Не забувайте дарувати посмішку тим, хто поряд з вами!)
а профком провдовжуватиме дивувати вас!!))
Comments