З 4 по 8 червня 2010 відбулася Семінар-нарада представників первинних профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів України

опубліковано 11 черв. 2010 р., 01:00 Профком Профком   [ оновлено 11 черв. 2010 р., 03:26 ]
З 4 по 8 червня 2010 на базі відпочинку "Ікар" с. Рибаче АР Крим відбулася Семінар-нарада представників первинних профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів України. У семінарі взяли участь більш як 80 делегатів від вищів з усіх регіонів України. Нашу Академію представляли заступник Голови профкому Гаврилов Юрій та відповідальний за видачу міжнародних посвідчень студентів Вавринчук Євген. 
Відразу після прибуття учасників з'їзду почалася плідна робота.
4 червня були розглянуті  питання про актуальні проблемі роботи Профспілки на сучасному етапі, а також були опрацьовані пропозиції щодо внесення змін до законодавства України розроблені ЦК Профспілки.
5 червня профкомовці зупинилися на центральній меті цього заходу--- обміну досвідом. Кожний з голів профспілкових організацій розповідав про свої досягнення й прислухався до успіхів інших колег.
6 червня пройшло в роботі у секціях. Увесь профспілковий колектив розділився за секціями й працював над розробкою проектів положеннь: "Про студентський оздоровчо-спортивний табір", "Про студентський спортивний клуб", "Про студентський санаторій-профілакторій". 
7 червня стало днем підведення підсумків й прийняття рішень. 
                    


Comments