Виші завищують вартість дипломів про освіту

опубліковано 18 трав. 2015 р., 23:50 Іван Осташко

Міністерство освіти і науки наголошує на тому, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати 34 гривень. Про це йдеться улисті освітнього відомства до керівників навчальних закладів, що викликаний численними зверненнями щодо завищення вартості виготовлення дипломів.

Зокрема, у Міносвіти нагадують, що відповідно до закону "Про вищу освіту" вищі навчальні заклади мають самостійно виготовляти документи про вищу освіту. На виконання зазначених норм Кабінетом Міністрів у березні було прийнято постанову № 193 "Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка", якою затверджено перелік інформації, що повинна міститись у документах про вищу освіту, а також встановлено, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"З метою неухильного дотримання законодавства про вищу освіту, пропонуємо у строк до 20 травня 2015 року забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті навчального закладу інформації щодо вартості документа про вищу освіту державного зразка, який видається навчальним закладом", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

За інформацією: http://osvita.ua/vnz/46980/

Comments