Відбувся VII з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України

опубліковано 22 лист. 2010 р., 00:32 Профком Профком
У м. Києві, в Будинку спілок 17 листопада 2010 р. відбувся черговий VII з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України. Це завершальний етап звітно-виборчої кампанії, що протягом року проходила у всіх ланках галузевої Профспілки. 256 делегатів, обраних від територіальних організацій Профспілки, підбивали підсумки зробленого за 2005-2010 рр., визначали завдання на наступний п’ятирічний період і шляхи їх виконання, стратегію і тактику Профспілки. 
В роботі з’їзду взяли також участь запрошені: Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, Міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага, завідувач відділу освіти і науки Адміністрації Президента України Микола Берізко, заступник Міністра освіти і науки України Петро Куликов, заступник Голови Федерації профспілок України Юрій Кулик, президент Спілки ректорів ВНЗ України, ректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Леонід Губерський, Національний кореспондент МОП в Україні Василь Костриця, міжнародних і зарубіжних освітянських профспілкових організацій: Міжнародного об’єднання профспілок працівників освіти і науки, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Молдови, Польщі, Росії. Для висвітлення роботи з’їзду запрошені також представники засобів масової інформації.
В роботі з’їзду у складі делегації від Одеської області брав участь голова профкому ОНЮА Пашковський М.І.
За результами роботи з’їзду було затверджено новий керівний склад профспілки (головою обрано Г.Ф. Труханов) та перспективний план розвитку профспілки.
Comments