Відбулася XVІІІ звітно-виборна конференція Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

опубліковано 16 трав. 2010 р., 00:01 Николай Пашковский   [ оновлено 16 трав. 2010 р., 23:12 ]

12 травня 2010 року відбулася XVІІІ звітно-виборна конференція Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На конференції зібрались делегати всіх підрозділів Профспілки працівників освіти та науки України в Одеській області. Відразу почали з головних питань− було заслухано доповідь голови обкому Профспілки Дубовик Ніни Олександрівни про діяльність обласного комітету за період роботи з 2005 по 2010 роки (детальна інформація у таблицях вкінці тексту). У доповіді Ніна Олександрівна розповіла про основні здобутки обкому, а також зупинилася на профспілкових проблемах сьогодення.   

           

Далі перейшли до обговорення доповіді голови, в яких приймали участь керівники районних підрозділів й представники студентських профкомів. Виступи делегатів були дуже цікаві й насиченні, але єдині в одному, прагненні визнати роботу, що провів обком Профспілки за звітній період: задовільною.


                     

Наступна частина конференції полягала в обранні нового складу обласного комітету. Тут делегати конференції були одностайні, й за результатами голосування головою обкому Профспілки обрано Дубовик Ніну Олександрівну, заступниками голови обкому профспілки стали Корнійчук Любов Терентіївна та Щедров Ігор Миколаєвич. Від нашої Академії до складу Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти та науки України увійшов Голова профспілкового комітету ОНЮА Пашковський Микола Іванович.

         

Поздоровляємо новий склад обласного комітету з обранням!!!


Інформаційні матеріали до звіту про діяльність обкому за звітній період


Comments