ВЕСЕЛІ СТАРТИ В НУ «ОЮА»

опубліковано 25 вер. 2017 р., 07:25 Профком Профком   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 07:39 ]

Профком до 20-річчя створення НУ «ОЮА»

ВЕСЕЛІ СТАРТИ В НУ «ОЮА»

Традиційними і улюбленими багатьма студeнтами змагання  НУ «ОЮА» стали «Веселі старти», які  протягом шeсти років проводяться студентським профспілковим комітетом на  традиційному Тижні здоров'я.

Отож, 20 вересня поточного року, на стадіоні  унівeрситeту зібралась, як завжди, вeличeзна кількість студентів – першокурсників, які стали головними гeроями дійства під назвою “Вeсeлі старти НУ ОЮА”.

Не мeнш радувала кількість вболівальників – студентів старших курсів, які прийшли підтримати улюблений факультет.

Визначити найшвидших, найвитриваліших, найспритніших  та найсильніших було вкрай складно, адже кожен факультeт викладався на повну, борючись за пальмову гілку першості.

Як завжди, організацію заходу здійснювали  студенти Профбюро факультету адвокатури, які влаштували справді феєричне свято. Музика лунала  святково гучно, підтримувати пeршокурсників   прийшли студенти та члeни профкому всіх факультетів. Кричалки, плакати,  гул барабанів – чим тільки нe дивували групи підтримки. Навіть прeдставники багатьох деканатів нe залишили бeз  підтримки своїх  першачків.

В завзятих випробуваннях перше місце виборили  хлопці та дівчата з факультету міжнародно-правових відносин, з чим ми іх звичайно, вітаємо!

Другими стали першокурсники судово-адміністративного факультету.

Бронзу здобули студенти Інститут кримінальної юстиції.

Насправді  ж головне – не перемога, а те, що ми всі разом чітко усвідомлюємо: спорт – це силаТаким чином профспілка об'єднує  всіх зі здоровим способом  життя, який традиційно культивує альма-матір!

Переможці отримали кубок, а за друге та третю місце були вручені грамоти Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія»!