"Вечір Миру"

опубліковано 2 жовт. 2014 р., 03:22 Профком Профком
В складний час боротьби і противорічь, коли на наших очах твориться історія, і кожен день лякає своїми змінами, коли навколо лише невідомість і страх, все, що залишається нам - триматись разом, вірити і не втрачати надії.
29 вересня профком НУ "ОЮА", в рідній компанії небайдужих студентів, провів благодійну акцію"Запали вогонь миру". Акцію, присвячену всім тим, хто вірить в краще майбутнє, надіється на мирне життя і любить свою країну !
300 небесних ліхтариків запалили Одеське небо синьо-жовтими вогнями, даючи сигнал миру і спокою жителям цього чудового міста.
Метою заходу, проведеного в рамках "Тижня здоров'я ", є збір коштів на лікування дівчинки з ураженням головного мозку, тому висловлюємо окрему подяку нашим студентам, які залишаються відкритими і чуйними, попри всі життєві перепетіі.
Дорогі наші студенти, любіть один одного, як профком любить Вас, і не хай наш вогонь миру залишить іскру і в Ваших серцях.