Урочисте відкриття літнього сезону на базі відпочинку «Феміда»

опубліковано 16 лип. 2017 р., 23:39 Профком Профком   [ оновлено 16 лип. 2017 р., 23:41 ]
У нас найсучасніша матеріально-технічна база, найчистіші пляжі і найкрасивіший дизайн - ми можемо конкурувати з кращими зарубіжними курортами. Я знаю, як старанно працюють на протязі всього навчального року співробітники Національного університету «Одеська юридична академія», як вони намагаються і вкладають сили в розвиток нашого університету. Саме тому влітку, під час відпустки їм необхідно гарно відпочити, і тут є всі необхідні умови для цього. За роки свого існування база відпочинку «Феміда» дуже полюбилася відпочиваючим, сюди із задоволенням приїжджають провести свою літню відпустку не тільки студенти і співробітники університету, а й багато інших жителів нашої області та інших областей України. – відмічає Президент університету Ківалов С.В.

7 липня цього року відбулось урочисте відкриття літнього сезону на базі відпочинку «Феміда». З нагоди святкування п’ятого ювілею з дня відкриття бази за ініціативи Президента університету народного депутата України С.В. Ківалова пройшов перший вокальний конкурс «Пісні у моря». Особливістю конкурсу стала відсутність вікових обмежень. На одній сцені співали і сивочолі чоловіки, і зовсім юні хлопці, які роблять свої перші кроки у творчій кар'єрі. Більшість з них виконували одеські пісні, але знайшлося місце і фольклору, і закордонним композиціям.

Ще одна особливість – пісні виконуються саме у моря, що і відображено в назві конкурсу. До слова, добрі одеські пісні – це ще один бонус відпочиваючим на базі відпочинку Національного університету «Одеська юридична академія». Концерт в добавку до прекрасних умов проживання. Затишні номери, конференц-зал для проведення різних заходів, спортзал, басейн, 2 ресторани з вишуканою кухнею – все продумано для того, щоб одесити, гості з усієї України, а також іноземні туристи змогли добре відпочити, не відволікаючись на побутові моменти. Відпочити тут можуть як звичайні туристи, так і студенти університету і Міжнародного гуманітарного університету, а також професорсько-викладацькі склади ВНЗ.

Цього року профкомом Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА» було надано 282 пільгові путівки для оздоровлення на базі відпочинку «Феміда», серед них: 197 путівки для співробітників університету та 83 путівки студентам, 85% вартості вказаних путівок сплачуються за рахунок коштів профкому.

Для комфортності співробітники та студенти мають можливість обрати найбільш підходящий термін для відпочинку, оскільки є 8 заїздів.

До речі,  вже 1 липня база прийняла перших відпочиваючих, які отримали незабутні літні враження, набралися сил та енергії на такій базі європейського рівня!