Урочисте привітання та нагородження представників профспілкового студентського активу вишів міста та області з нагоди Дня студента

опубліковано 5 груд. 2017 р., 10:08 Профком Профком   [ оновлено 5 груд. 2017 р., 10:42 ]

Профком Національного університету "Одеська юридична академія" вітає усіх студентів зі святом! 17 листопада 2017 року у приміщенні Одеського будинку вчених відбулося урочисте привітання та нагородження представників профспілкового студентського активу вишів міста та області з нагоди Дня студента. Перед початком святкування для студентів – профспілкових активістів міста була проведена цікава історично ознайомча екскурсія поверхами графського маєтку.

Серед нагороджених студенти нашої академії: Пасік Максим, Кульман Едуард та Мурадова Анна, яких привітали, нагородили почесними грамотами голова Одеського обкому Профспілки працівників освіти і науки Н.Дубовик та заступник голови І.Щедров.

Після урочистої частини, всіх нагороджених чекала концертно-розважальна програма та вишуканий фуршет у колі членів Одеського обкому Профспілки працівників освіти і науки.