Тиждень здоров'я у Національному університеті "Одеська юридична академія"

опубліковано 11 трав. 2018 р., 08:32 Профком Профком
Профспілковий комітет Національного університету "Одеська юридична академія" завжди бере активну участь в студентському житті та щоразу проводить різноманітні заходи, спрямовані на навчальну, оздоровчу та спортивну діяльність студентів. Саме цей тиждень профком присвятив одному з найважливіших чинників нашого життя - Здоров'ю. Активісти нашого університету спланували яскраву та контрасну програму на увесь тиждень, яка урізноманітнена безліччю акцій, інформативних лекцій та заходів на просторах усіх факультетів нашої Alma Mater. 

Вдалим початком Тижня Здоров'я стала лекція від лікаря-інфекціоніста Студентської Поліклініки Людмили Кучеренко. На зустрічі із студентами лікар влучно та доступно розказала про головні аспекти здорового способу життя чи чинники, яких необхідно уникати, щоб не завдати шкоди здоров'ю. Лекції від лікарів, які працюють із молоддю, відіграють надзвичайно важливу роль для студентів, адже саме такі зустрічі формують світогляд кожного з нас. На лекції було розглянуто проблеми вживання алкоголю, наркотичних засобів та куріння і те, як це все може вплинути не лише на фізичний стан здоров'я, але й на психологічний і духовний. Протягом усієї лекції лікар підтримувала контакт зі студентами, обговорювала різноманітні теми та відповідала на питання. 

 

Також важливу частину лекції було присвячено таким захворюванням як ВІЛ та СНІД, причинам їх виникнення та способам уникнення хоча б найменших випадків зараження. Для подальшої профілактики студентам було вручено безліч листівок з інформацією про те, як поводити себе, щоб не бути інфікованим, а також із заходами, які необхідно дотримуватися у разі зараження. Також в ході лекції студентам роздали засоби контрацепції. 

Це була перша лекція в рамках тижня здоров'я, яка дала хороший старт для розуміння студентів про те, як уникати проблем із здоров'ям та дотримуватися здорового способу життя. Кожну пораду та вказівку лікаря було взято до уваги, задля власного майбутнього кожного із нас.

Необхідно пам'ятати, що для того, щоб бути здоровим, потрібно власні зусилля, постійні й значні. Замінити їх не можна нічим.

 

Comments