"Студентські посиденьки"

опубліковано 29 лист. 2015 р., 16:42 Профком Профком   [ оновлено 1 груд. 2015 р., 23:46 користувачем Mykola Pashkovsky ]

Друг мой, а ведь если ты не видишь творцов,

это не значит, что их нет.

Вера Полозкова

За ініціативи Профкому факультету адвокатури в НУ ОЮА вперше ВІДБУЛАСЯ АРТ-ВЕЧІРКА «Студентські посиденьки».

Кредо події: «Література – це круто, а музика-вічна!»

Розпочався літературно - музичний захід з вручення дипломів за організацію активістам профспілки Довгань Вікторії, Костенко Вікторії, Гучканюк Галині, Мизі Тетяні.

Профкомчани вирішили ризикнути – піти від стандартного проведення літературних івентів і дещо зруйнувати стереотип «поезія для поетів» і це у них вийшло. Організаторам вдалося зібрати абсолютно різнопланову аудиторію – від поціновувачів класичної подачі до любителів епатажу, але всіх об’єднувала одне і велике слово МИСТЕЦТВО!
Головним концептом арт-вечірки стало «Демонструй все, на що ти здатен, і ми завжди підтримаємо тебе!»

У програмі вечірки були виступи студентів російською та українською, зі своїми та просто улюбленими поезіями, декламуванням уривків з творів класиків та сучасників, етюди, чаювання,печиво та кава – різні смаки було у всьому!
Гостям надзвичайно сподобалося декламування віршів Анастасії Іванової, Вікторії Грего, Ірини Буч, Дарини Захарової.

Пісні у виконанні Ярини Сук , Гучканюк Галини, Мизи Тетяни, Невмержицького Олександра, Романенко Андрія та Міши Регалюка створили особливу, теплу атмосферу.

Надзвичайною чуттєвістю своєї поезії відзначились Богдан Зеленюк, Святослав Кудрявцев та Анатолій Шегрін.

Координатор цього івенту Андреєва Ілона представила публіці свій етюд.

Сучасна подача літературних творів у виконанні талановитих – Дроб'язко Анастаії , Попової Олени та Всеволода Анохіна стали креативною складовою вечора.

Вірш студентів захоплювали в полон не тільки розум – вони торкались душі кожного присутнього, легкі мурашки - це найменше, що відчувала глядацька аудиторія. Під час виступів всі нібито завмирали, втрачаючи здатність дихати і було чутно, як слова або мелодія слів прямували до серця кожного. Глядачі активно підтримували учасників, створювали неабияку атмосферу довіри та заспокоєння і, звичайно, завжди нагороджували артистів-колег своїми шаленими оплесками!

Насамкінець всі покидали затишне місце академії з однією думкою: «Ми ще не раз зберемось, адже сьогоднішні емоції-просто супер!»

Отож, хай такі посиденьки стануть доброю традицією факультету (а може і всієї академії), що дозволить студентам виражати на сцені унікальність власних і глибину улюблених творів, продемонструвати друзям і колегам свій неординарний талант виконання ісприятиме успішному пошуку людей близьких за духом, які однаково відчувають музику та поезію.Не виключено, що на адвокатуру чекають нові тематичні вечірки, а можливо захочеться і якогось більшого креатива… в одному впевнені на всі 100%- профком підтримає будь-яку ініціативу спілчан в усіх цікавих для студентів та викладачів напрямках діяльності!