"Студентська майовка - 2013"

опубліковано 20 трав. 2013 р., 02:48 Профком Профком
Після насичених навчальних днів,з приходом теплоі весняноі пори студенти НУ"ОЮА" отримали можливість відпочити в компанії своїх друзів і колег на довгоочікуваному фестивалі "Студентська майовка".
Це свято проводиться вже не вперше і давно стало для студентів найкращих вузів Одеси місцем хорошого і якісного відпочинку.
Профком нашого університету подарував всім учасникам вихідні сповнені незабутніх емоцій і нових вражень
Організаторами було проведено безліч конкурсів і ігор,в процесі яких всі учасники мали змогу не тільки отримати масу задоволення,а й поблище познайомитися один з одним.
Цього року фестиваль проводився в курортному містечку Затока.
Програма святкувань розпочалась виступами команд КВН університетів-учасників. Після чого студенти могли прийняти участь в футбольному,волейбольному і баскетбольному турнірах або ж поринути в захопливий квест чи зіграти в мафію. Для учасників ігри стали запорукою хорошого настрою і насиченого відпочинку. Завершився день дискотекою і святковими салютами на тлі нічного неба.
На жаль травневі свята закінчились, але теплі спогади про ці весняні дні на довго залишаться в пам'яті кожного хто відвідав цей студентський фестиваль.