Справжнє свято футболу НУ «ОЮА»

опубліковано 19 черв. 2017 р., 08:03 Профком Профком   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 01:03 ]

Справжнє свято футболу НУ «ОЮА»

В Національному університеті "Одеська юридична академія з нагоди 20-ї річниці нашої альма-матер за підтримки Первинної профспілкової організації було  організовано та проведено  змагання з міні-футболу  на «Кубок Президента університету академіка Ківалова С.В.»  серед викладачів та співробітників НУ ОЮА.

16 травня  2017 року на  стадіоні спортивного  комплексу  НУ  ОЮА  відбулось  урочисте відкриття змагань, зі словами привітання  до учасників змагання звернулась  заступник голови профкому НУ ОЮА (по роботі зі студентами) Андреєва Ілона.

Після  традиційного жеребкування розпочались запеклі  футбольні баталії.   Щодо самої організації та проведення  поєдинків слід зазначити, що  турнір було  проведено на високому рівні.  За перебігом подій на футбольному полі слідкувала  глядацька аудиторія вболівальників.Усе вищезазначене продемонструвало, що ми можемо організувати свято.

За результатами матчів – чемпіоном  турніру  стала команда Адміністративно-господарської частини (капітан Судак Віталій Анатолійович), срібло дісталось команді Факультету цивільної та господарської юстиції (капітан Колодін Денис Олексійович), третє місце  отримала команда Інституту кримінальної юстиції (капітан Шилін Денис Вікторович).

Нагородження  переможців «Кубком Президента університету академіка Ківалова С.В.» проводили ректор університету Завальнюк  В.В. та голова профспілки  НУ ОЮА Загородній В.Є.

Це було справжнє свято футболу в нашому  університеті. Хочеться вірити, що гарний  футбол ми будемо спостерігати частіше. Президент  університету академік Ківалов С.В. постійно приділяє увагу розвитку спортивно-масової роботи серед студентів та викладачів і завжди підтримує фізкультурно-оздоровчі заходи нашої  Первинної профспілкової організації, що придає цим заходам нового змісту.

Проректор з адміністративно-господарської роботи Крикливий М.Ф. привітав команду Адміністративно-господарської частини з перемогою та завоюванням «Кубку Президента університету академіка Ківалова С.В.».

Також в цей день було  нагороджено переможців  Шостої спартакіади викладачів, яка  традиційно  була організована та проведена  профспілкою НУ «ОЮА».

Колодіна Дениса Олексійовича за 1 місце у кульовій стрільбі.

Свиду Олексія Георгійовича за 1 місце у настільному тенісі.

Михайленко Дмитра Георгійовича за 1 місце у шахах.

Картузова Михайла Юрійовича за 1 місце у дартсі.

Команду Інституту кримінальної юстиції за 1 місце у волейболі (капітан команди Підгородинський Вадим Миколайович).

Команду Інституту кримінальної юстиції за 1 місце з міні-футболу (капітан команди Шилін Денис Вікторович).