СПАРТАКІАДА СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ НА СТАРТІ!

опубліковано 25 трав. 2017 р., 08:31 Профком Профком   [ оновлено 25 трав. 2017 р., 08:31 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

«Беручи участь у Спартакіаді, співробітники мотивують своїх студентів і заохочують їх до заняття спортом.

Студент беруть приклад з викладачів, наполегливо тренуються, удосконалючи свою спортивну майстерність.

Високий рівень організації спортивних заходів у НУ «ОЮА» дозволяє з упевненістю сказати, що майбутні працівники прокуратури, правоохоронних органів, державні службовці та правознавці мають не тільки досягнення у спорті, але й гідно проявлять себе на професійному поприщі!» - відмітив Президент університету, академік С.В. Ківалов.

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ НА СТАРТІ!

Первинна профспілкова організація при взаємодії із керівництвом університету проводить VI щорічну профспілкову спартакіаду науково-педагогічних та інших працівників Національного університету «Одеська юридична академія».

Спартакіада проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, організації змістовного відпочинку членів профспілки.

Програма Спартакіади  включає  змагання  з   п’яти  видів:

1.Кульова стрільба

2.Волейбол

3.Настільний теніс

4.Міні-футбол

5.Шахи

Спортивні види:

командні

07.06 – 09.06 - міні-футбол (гра на футбольному полі спорткомплекса НУ "ОЮА" на 8 ст. В. Фонтана, початок о 15:00)

індивідуальні:

29.05. – дартс (зал фітнесу, з 12:00 до 16:00)

31.05. – настільний теніс (тенісний зал, початок о  15:00)
01.06. – шахи (шаховий зал, початок о 15:00);
01.06.кульова стрільба (з 10:00 до 16:00 – обов’язкові реєстрація та проходження інструктажу)

Відповідальність  за організацію та проведення Спартакіади покладається на викладачів кафедри фізичного виховання університету:

Нікітченко Маргариту  Борисівну (засіб зв’язку – 38(097)-708-55-20);

Холод  Олега  Володимировича (засіб зв’язку – 38(067)-795-38-92);

Бірюкова  Олександра Аркадійовича та Головко Віктора  Михайловича.

Участь в оригінальному корпоративному  спортивному заході можуть взяти всі бажаючі викладачі університету!

З Положенням про проведення спартакіади можна ознайомитись на сайті профспілки НУ «ОЮА» -

ОРГКОМІТЕТ