Спартакіада - третій день змагань - турніри з кульової стрільби та шахів

опубліковано 16 трав. 2012 р., 12:22 Профком Профком   [ оновлено 16 трав. 2012 р., 12:23 ]
Сьогодні, 16 травня, пройшли два турніри у рамках Спартакіади серед працівників Національного університету "Одеська юридична академія".
Про результати стрілецького турніру буде повідомлено пізніше.

Кульова стрільба

Але справжню інтригу турніру викликав турнір з шахів.

Шахи - 2012

По-перше, у процесі офіційних ігор відбулася серії позатурнірних ігор між професором Оборотовим Ю.М. і Перевощиковим Ю.А., а також професором Дрьоміним В.М. і доцентом Михайленком Д.М., яка жваво коментувалася присутніми вболівальниками.
По-друге, перше та друге місце в турнірі (після волейболу) знову завоювали представники відповідно інституту прокуратури і слідства (доцент кафедри кримінального права Дмитро Григорович Михайленко) та факультету адвокатури (доцент кафедри історії держави і права Валерія Валеріївна Вахненко), з чим ми їх щиро вітаємо.

У турнірі взяли участь:
  • декан факультету адвокатури, доцент Форманюк Василь Іванович;
  • професор кафедри фізичного виховання Перевощиков Юрій Олексійович;
  • доцент кафедри кримінального права Михайленко Дмитро Григорович;
  • доцент кафедри історії держави та права Вахненко Валерія Валеріївна;
  • доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Нестеренко Світлана Сергіївна;
  • доцент кафедри адміністративного та фінансового права Боднарук Юрій Володимирович;
  • асистент кафедри організації правоохоронних та судових органів Кулініч Костянтин;
  • асистент кафедри теорії держави та права Горобець Костянтин Валерійович;
  • кафедри права ЄС та порівняльного правознавства Козловська Злата-Ольга Миколаївна;
  • кафедри філософії Присяжненко Лариса Олександрівна;
  • асистент кафедри конституційного права Петрів Іван Михайлович;
  • асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Дикий Олег Вікторович.
Головний суддя турніру - майстер спорту міжнародного класу Чайка Віталій Вікторович.

Завтра - день футболу!

Профком.