Спартакиада - финал

опубліковано 20 черв. 2017 р., 01:54 Профком Профком   [ оновлено 20 черв. 2017 р., 02:31 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

 

 

 

«За ініціативи Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» та за підтримки кафедри фізичного виховання університету пройшла вже VI щорічна спартакіада серед професорсько-викладацького складу та співробітників нашого закладу. Всі бажаючі співробітники прийняли участь у даному заході, який включав змагання із різних видів спорту: дартс, настільний теніс, шахи, міні футбол та кульову стрільбу.

Проведенню такого заходу сприяла високо розвинута спортивна інфраструктура університету – великі стадіони (як на території університету, так і на 8 ст. В. Фонтану), сучасні спортивні та тренажерні зали!» - відмітив Президент університету, академік С.В. Ківалов.

 

Запекла боротьба тривала упродовж проведення змагань, але кращих серед кращих все ж таки визначити:


Дартс

         І місце Картузов Михайло Юрійович ЦГЮ, каф. господ. права і процесу

         ІІ місце Процун Сергій Сергійович МПВ, каф. міжнар. права



ІІІ місце Бут Ілля Олександрович, каф. цивільного процесу


Настільний теніс


         І місце Свида  Олексій Гергійович каф. організації судових, правоох. органів та адвокатури

         ІІ місце Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ,  каф. кримінального права



ІІІ місце Мельник Олександр Володимирович ЦГЮ, каф. господ. права


Шахи

        І місце Михайленко Дмитро Георгійович. ІКЮ, каф. кримінального права

        ІІ місце Боднарук Юрій Володимирович. САФ, каф. адмін.. права



ІІІ місце Римар Ігор Анатолійович СПФ, каф. труд. права


Міні футбол

І місце ІКЮ

Капітан Шилін Денис Вікторович, каф. кримінал. процесу

Холод Олег Володимирович,  завідувач стрілецької підготовки

Пожар Вадим Георгійович, каф. кримінал. процесу

Михайленко Дмитро Георгійович, каф. кримінального права

Бурлака Едуард Олегович, каф. кримінального права

Ігнатенко Максим Петрович,  каф. кримінального права

Цитряк Віктор Ярославович,заст. директора ІКЮ, каф. кримінології та кримінал. – виконавч. права

ІІ місце ФЦГЮ

Капітан  Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ, каф. кримінального права 

Мельник Олександр Володимирович, каф. господ. права

Картузов Михайло Юрійович, каф. господ. права і процесу

Фасій Богдан Володимирович, каф. цивільного права

Попелюк Вадим Павлович, каф. господ. права і процесу

ІІІ місце АГЧ

Капітан Судак Віталій Анатолійович, спорткомплекс

Топор Михайло Михайлович, спорткомплекс

Сааков Гамлет Вожаєвич, охорона

Демидов Станіслав Олександрович, спорткомплекс

Мельник Леонід Олександрович, спорткомплекс

Михайлов Микола Сергійович, відділ інформац. технологій, комп. техніки та зв’язку

























Кульова стрільба

Чоловіки:

І місце Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ, каф. кримінального права

ІІ місце Тодощак Олег Володимирович декан САФ,  кафедра адмін. права

ІІІ місце Тихоненко Вадим Миколайович кафедра криміналістики

Жінки:

І місце Корнілова Олеся Володимирівна  каф. трудового права та ПСЗ

ІІ місце Тамтура Тетяна Дмитрівна деканат СПФ









ІІІ місце Панасюк Віта Миколаївна кафедра конституц. права


Волейбол

І місце ІКЮ

Підгородинський Вадим Миколайович, директор ІКЮ, кафедра кримінального права.

Холод Олег Володимирович,  завідувач стрілецької підготовки

Тихоненко Вадим Миколайович, кафедра криміналістики

Бурлака Едуард Олегович, каф.  кримінального права

Крижанівський Богдан Олександрович, каф. криміналістики

Дидич Олександр Юрійович, каф. кримінального процесу

Михайленко Інна В’ячеславівна, деканат ІКЮ

Цитряк Віктор Ярославович,заст. директора ІКЮ, каф. кримінології та кримінал. – виконавч. права

ІІ місце ФЦГЮ

Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ,  каф. кримінального права

Фасій Богдан Володимирович, каф. цивільного права

Зубар Володимир Михайлович, каф.  цивільного права

Мельник Олександр Володимирович, каф. цивільного права

Абрамов Максим Вікторович, каф. цивільного права

Попелюк Вадим Павлович, каф. господ. права і процесу

Картузов Михайло Юрійович,  каф. господ. права і процесу

Журило Сергій Сергійович, каф. цивільного процесу

Гофман Олександр Рудольфович,  каф. господ. права і процесу

Спасова Катерина Іванівна, каф. цивільного права

ІІІ АГЧ

Гонтарук Тарас Юрійович, охоронець

Судак Віталій Анатолійович, спорткомплекс

Топор Михайло Михайлович, спорткомплекс

Матвійчук Вадим Анатолійович, охоронець

Гуменюк Олександр Васильович, інженер

Урсалов Валерій Олександрович, інженер ЕТО






























Папков Валерій Олексійович, електрик

Подяка завідуючому кафедри фізичного виховання Мороз І.В. та викладачам кафедри, які забезпечили організацію змагання.





Comments