Семінар-нарада голів профспілкових комітетів ППОС

опубліковано 25 груд. 2015 р., 15:17 Профком Профком
22 грудня відбувся семінар-нарада голів профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій
студентів вищих навчальних закладів, на тему  - " Активізація внутрішньоспілкової діяльності - запорука зміцнення та розвитку первинки у вищому навчальному закладі".  В ньому взяла участь заступник голови Профкому Національного університету "Одеська юридична академія" (по роботі зі студентами) Андреєва Ілона.
Семінар був присвячений різним напрямам роботи студентських профспілкових організацій в умовах сучасних проблем.

Відкрила захід голова обласної організації Ніна Дубовик, після чого заступник голови обласної організації Ігор Щедров проінформував про повноваження виборних профспілкових органів первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів у сучасних умовах.

Одним із найцікавіших питань, які сьогодні турбують студентський профактив, є проект закону України № 3474 від 13.11.2015р. «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», який безпосередньо стосується діяльності студентських профспілок. Це питання обговорював з учасниками семінару юрисконсульт обкому Профспілки Леонід Михайлов.

Про кризові комунікації в інформаційній діяльності первинної профспілкової організації розповіла спеціаліст з питань інформаційно-аналітичної роботи та діловодства обкому Профспілки Ганна Вінковська.