Розширене засідання Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» за участю Президента університету, академіка С.В. Ківалова.

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 09:33 Профком Профком   [ оновлено 29 жовт. 2017 р., 05:07 ]
 

25 жовтня 2017 року о 16.00 в Залі засідань Вченої ради відбулось розширене засідання Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» за участю Президента університету, академіка С.В. Ківалова.

На порядку денному:

1.     Звіт голови Первинної профспілкової організації Загороднього В.Є. про виконання плану роботи профкому за 2016/2017 навчальний рік;

2.     Звіт ревізійної комісії. Голова комісії Волошина С.М.;

3. Різне.

 

Із привітальним словом до членів профкому, профоргів профбюро кафедр, факультетів, курсів та всіх присутніх гостей у залі звернувся Президент університету, академік С.В. Ківалов.

Сергій Васильович відмітив той факт, що питання внутрішньої організації діяльності університету, забезпечення соціально-економічних прав та інтересів співробітників, викладачів та студентів відбуваються при тісній взаємодії адміністрації та профкому університету.

Профспілкова організація нашого університету налічує близько 10 000 осіб, це найвищий показник серед учбових закладів півдня держави!

Президент університету розповів про подальші плани щодо святкування 20-ліття створення університету, взяв участь у обговоренні проблемних питань, які турбують студентів та запропонував шляхи їх вирішення.

  

 Зі звітом про стан виконання Колективного договору та плану роботи профкому за 2016/2017 рік виступив голова Первинної профспілкової організації Загородній В.Є., який зупинився на деяких, особливо важливих напрямках роботи профкому та окреслив головні положення Колективного договору, які мають важливе значення для життєдіяльності нашого університету.

 

Трудовий колектив університету під керівництвом президента університету С.В. Ківалова зумів не тільки створити матеріально-технічну базу і кращий колектив професорсько-викладацького складу, а вивів університет в лідери вищої юридичної школи України, отримав визнання у Європі !!

Доречно зазначити, що аналіз кадрового складу регіональних органів прокуратури України, поліції, податкової служби та митниці на півдні нашої держави укомплектовано на майже 40% випускниками нашого вузу.

Первинна профспілкова організація університету є об'єднаною та об’єднує працівників університету та студентів, щомісячні внески дають нам можливість використовувати їх:

1. На оздоровлення членів профспілки – у поточному 2017 році на базі відпочинку «Феміда» оздоровилися 343 людини, з них 90 студентів. Взяв на себе і сплатив вартість 85% кожної путівки.

Профком університету

Харчування та проживання обійшлося профкому в суму – 1,5 мільйона гривень.

2. Використовуючи свої повноваження, профком надає матеріальну допомогу членам профспілки, які мають потребу:

- в додатковому медичному лікуванні;

- сім'ям, де народилася дитина;

- на інші потреби.

На святкування Нового Року, новорічні та великодні подарунки дітям та внукам співробітників було витрачено значну суму коштів.

Ці заходи об'єднують і згуртовують колектив.

3. Особливо слід відзначити проведення культурно-масових заходів

Всього за рік проведено 90 заходів (з інформацією і фотозвітом про проведені заходи завжди  можна ознайомитися на сайті Профкому)

Окремо звернута увага на питання щодо умов проживання студентів в гуртожитках та на тих проблемах, які їх особливо хвилюють.

До прикладу: подача гарячої води, теплопостачання, дотримання внутрішнього розпорядку проживаючими в гуртожитках, факти антисанітарії,  благоустрою прилеглої території, тощо.

В складі профспілкової організації створено та діють 6 постійних комісій, зокрема: комісія соціального страхування; житлово-побутова; інформаційного забезпечення; з питань дотримання колективного договору;з культмасової та спортивної роботи.

Постійною комісією профкому відповідно до Правил квартирного обліку та Житловим кодексом України проводиться робота з вивчення житлово-побутових умов тих, хто звернувся з заявою про постановку на квартирний облік.

За звітний період комісії в основному виконували свою основну задачу, проте в нинішніх умовах потрібна активізація роботи по представництву трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

До Колективного договору нами не вносилися доповнення, а за цей період прийнято Галузеву угоду з Міністерством освіти і науки України, яка передбачає необхідність коригування чинного у Національному університеті «Одеська юридична академія» Колективного договору.

Профком Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» виконує свою роботу при взаємодії з обкомом профспілки, особисто з його головою Дубовик Ніною Олександрівною, що створює всі умови для виконання основних завдань, які стоять перед нами у відповідності до Статуту та Положення про Первинну профспілкову організацію університету.

На завершення було наголошено, що профком Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» життєздатний, а постійна співпраця з адміністрацією університету є гарантією виконання умов Колективного договору!!

В обговоренні звіту прийняла участь заступник голови профкому Скрипник М.О., яка підтримала доповідь голови профкому та зосередила увагу присутніх на тому, що наразі, у зв’язку із складною ситуацією в державі, значним підвищенням плати за комунальні послуги адміністрація університету також зазнає певних матеріальних труднощів. Це, в першу чергу, проявляється в  необхідності економії, в тому числі в необхідності відключення кондиціонерів у кабінетах співробітників, у підвищенні оплати за проживання в гуртожитках. Але це ніяким чином не відображається на виплаті заробітної плати та стипендій колективу університету: заробітні плати, надбавки, матеріальна допомога та стипендії виплачуються регулярно кожного місяця.

 

До обговорення також долучився голова житлово-побутової комісії Міняйлик М.М., який повідомив, що у короткий термін буде включена подача тепла у всіх корпусах університету, гуртожитках. Наразі, тепло не подається тільки у гуртожитках за: вул. Генерала Петрова,18 та вул. Тополева,8. Але у найближчий час ця проблема буде вирішена.

Голова комісії із соціального забезпечення Глиняна К.М. також виявила інтерес до обговорення, та проінформувала присутніх про правила постановки на квартирний облік. На сьогоднішній день комісія веде активну роботу з аналізу списку бажаючих стати на квартирний облік університету, досліджую документи, які були подані раніше. Враховуючи зміни у законодавстві, у тому числі і у житловому, необхідно оновити документи для постановки на квартирний облік та подати у найближчий час до комісії з соціального страхування.


З висвітлення основних проблемних питань серед студентського колективу виступила голова профбюро Факультету міжнародно-правових відносин Вавринчук А., яка повідомила, що серед студентів було проведено анкетування щодо основних проблемних питань у гуртожитках НУ «ОЮА».

  

Основними проблемними питаннями щодо яких виражають невдоволення студенти Національного університету «Одеська юридична академія» є: проблеми подачі теплої води та тепла в гуртожитках, доступ в гуртожитки після 23.00

До дискусії щодо основних проблемних питань щодо проживання у гуртожитках підключилась начальник юридичного відділу університету Прущак В.Є., яка повідомила наступне:

Проінформувала про Розпорядження Президента університету щодо допуску студентів у гуртожитки після 23.00 відповідно до якого, коменданти та вахтери всіх гуртожитків зобов’язані впускати студентів у приміщення гуртожитків після 23.00.

Також начальник юридичного відділу Прущак В.Є. повідомила про необхідність внесення доповнень до Колективного договору та висловила свої пропозиції на розгляд членів розширеного засідання, які були всіма схвалені та підтримані.

 

На засіданні виступила зі звітом голова ревізійної комісії Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» університету Волошина С.М., яка повідомила про результати перевірки використання коштів профсоюзної організації відповідно до кошторису доходів та розходів.

За висновками ревізійної комісії використання коштів Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» проводиться з додержанням кошторису на 2017 рік та у відповідності зі Статутом і Положенням про Первинну профспілкову організацію.

За активну участь в роботі Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» у 2017 році на засіданні профкому були вручені грамоти Обкому профсоюзу працівників освіти і науки: Скрипник М.О., Міняйлику М.М., Глиняній К.М., Владишевській В.В.

  

Comments