Розпочалася реєстрація на літнє оздоровлення на базі відпочинку "РОСЬ"

опубліковано 27 квіт. 2009 р., 03:55 Николай Пашковский   [ оновлено 27 квіт. 2009 р., 04:29 ]

У зв'язку з реконструкцією бази відпочинку ОНЮА «ФЕМІДА», влітку 2009 року оздоровлення працівників, аспірантів, докторантів та студентів Академії буде здійснюватися на базі відпочинку «Рось», розташованій поряд з базою відпочинку ОНЮА «Феміда» (смт. Затока, Сонячний район, вул. Лазурна, 79) в 20 метрах від берегової лінії.

Вартість путівки на 10 днів відпочинку та оздоровлення (з врахуванням триразового харчування) складає 1800 грн., з них 900 грн. покривається Академією, а 900 грн. – оплачується працівником або студентом.

Для відпочинку надаються 8 номерів двомісних та 8 номерів тримісних в котеджах ІІІ типу.

Інформація про котеджі ІІІ типу.

В котеджах ІІІ типу всі номери є спареними по-блочно. Кожен блок складається з двох роздільних кімнат, в кожній кімнаті є холодильник, телевізор, кондиціонер. Одна з кімнат блоку містить два ліжка, інша – два ліжка та диван-ліжко. Кожна кімната окремо замикається на замок. В блоці є коридор, душ та туалет.

Всі номери цілодобово забезпечені гарячою водою.

Графік заїздів:

VІІІ

20 серпня

29 серпня

Для планування завантаження наданих академії місць на базі відпочинку «Рось» профком академії звертається з проханням до працівників, аспірантів, докторантів та студентів Академії, які бажають оздоровитися на вказаній базі, надати до 1 травня до профкому (Піонерська, 9, 4 поверх, кабінет 59, тел.внутр.: 248) заяви про бронювання місць з зазначенням прізвища, ім’я, по батькові заявника, номеру заїзду.

База відпочинку "Рось"