Засідання профкому НУ "ОЮА"

опубліковано 15 груд. 2013 р., 03:28 Профком Профком   [ оновлено 15 груд. 2013 р., 20:38 користувачем Mykola Pashkovsky ]
На своєму засіданні 13 грудня 2013 року профспілкова організація Національного університету «Одеська юридична академія» висловила тривогу з приводу дестабілізаційних процесів, що відбуваються в столиці України – Києві, та мають негативний вплив в цілому на українське суспільство. Збереження єдності держави і громадянського суспільства, вирішення соціально-політичних питань, що виникли в останні тижні, вимагає загальнонаціонального діалогу за участі представників усіх політичних сил, духовенства, представників громадськості заради досягнення компромісу та відмови від шляху протистояння та ультиматумів.
Крім того, на засіданні було прийнято рішення про проведення перевиборів членів профкому з числа студентів САФ, ФППС, ФА та ФМПВ, а також про проведення новорічних заходів 24 грудня 2013 року.