Рятівною силою в нашому світі є спорт

опубліковано 16 бер. 2018 р., 01:55 Профком Профком

"Рятівною силою в нашому світі є спорт - над ним, як і раніше, майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога",- відомий англійський письменник Джон Голсуорсі проголосив світові ці надзвичайно важливі та змістовні слова, які повинні закарбуватися у пам'яті кожної людини.

А й справді, спорт- це дисципліна, яка загартовує людей і робить їх сильнішими не лише в фізичному, а й духовності аспекті.
Саме тому Профспілковий комітет Національного Університету "Одеська юридична академія"
приділяє значну увагу на те, щоб студенти після тяжких навчальних буднів могли відпочити морально, займаючись спортом.

У стінах нашої «AlmaMater» відбулося багато спортивних заходів, які урізноманітнювали життя студентів та наповнювали їх найяскравішими фарбами.

Хорошим стартом спортивного життя на теренах Академії став «День Фізкультури», який був проведений 9 вересня. Програма  супроводжувалася ранковою зарядкою та пробіжкою.
Студенти з усіх факультетів зібралися для того, щоб активно розпочати новий навчальний рік, у чому їх підтримали викладачі університету, декани та Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов.
Це стало чудовою можливістю познайомити першокурсників, які щойно увійшли у колію студентського життя, з традиціями нашого університету.

Досить клопітку роботу виконав Профспілковий Комітет вкінці вересня, коли традиційно в межах Університету проводиться "Тиждень Здоров'я". Головною метою цього проекту є дати зрозуміти кожному, що здоровий спосіб життя - це не тільки необхідно, а й цікаво та весело. Протягом цього тижня були проведені заходи, які відстоювали різні аспекти життя: ранкова зарядка серед факультетів університету, акція "Сигарету на цукерку", День посмішки, благодійний запуск небесних ліхтариків, а на завершення цього тижня відбувся один з найочікуваніших заходів - щорічна естафета "Веселі старти", яка відбулася 18 вересня!
Необхідно зазначити, що факультет міжнародно-правових відносин досить активно та успішно проявив себе на цій естафеті, та в кінцевому результаті отримав перемогу. Найкращим спортсменам було вручено кубок та призи.

Не менш насиченим виявився і жовтень, адже досить вдалим стартом було проведення присвяченого до Дня Юриста "Юридичного Квесту", який проходив на території університету, спорткомплексу, найближчих вулиць та парку Перемоги 6 жовтня 2017 року.
 Учасники квесту повинні були не лише показувати свої знання у сфері юриспруденції, вирішуючи різноманітні задачі та відповідаючи на каверзні і багатосторонні питання, а й проявити себе у спортивному плані, швидко добираючись на контрольні точки квесту. Переможцями даного квесту стала команда Інституту Кримінальної Юстиції. Таким чином можна побачити, що життя юриста повинне бути багатогранним і яскравим.

     Для досконалого проведення усіх заходів на найвищому рівні завжди вкладав свої сили, ідеї та безцінні поради декан факультету адвокатури, кандидат юридичних наук, доцент Хижняк Євгеній Сергійович.

Завершальною подією спортивного життя університету, яка була також організована профспілковим комітетом став Перший студентський турнір з баскетболу на кубок Президента НУ "ОЮА" С. В. Ківалова. Він був проведений у декілька етапів, на останньому була визначена трійка команд переможців - Інституту кримінальної юстиції, факультету міжнародно-правових відносин з капітаном Дмитром Гребенюком, а також факультету цивільної та господарської юстиції. Сергій Васильович особисто відвідав фінал кубку та нагородив переможців медалями та кубками.
     Наша Академія завжди пишалася успішними спортсменами, і щороку їх кількість зростає. Наші студенти щоразу дивують новими та вагомими спортивними досягненнями, які з пошаною закарбовуються в історії університету. Ми хочемо ще раз привітати команду судово-адміністративного факультету з перемогою в турнірі з футболу, а також команду інституту кримінальної юстиції як переможців турніру з баскетболу. Учасники змагань показали свої фізичні навички та вміння грати у команді, як єдине ціле, на досить високому рівні.

     Гордістю нашого університету є також студенти, які займаються спортом професійно і досягли вже достойного визнання не тільки на теренах України, а й закордоном. Студентка факультету адвокатури Кирєва Сабіна виборола звання майстра спорту з єдиноборства, а студент факультету міжнародно-правових відносин Гута Олег-майстер спорту міжнародного класу з тайландського боксу, двократний призер Чемпіонату Світу, двократний призер Чемпіонату Європи. Галина Ковальська, студентка Інституту Кримінальної Юстиції, має вагомий статус чемпіонка Європи по самбо, майстера спорту України міжнародного класу по самбо та чеспіонки Європи з пакратіону. Як правило, люди , які є сильні фізично, також є сильні духом, що є чудовою опорою успішного кар’єрного росту!

Роблячи підсумки спортивної роботи за перше півріччя, можна сказати, що спортивне життя університету досить активне та багатогранне, воно дає можливість кожному студентові показати свої навички та займатися улюбленим спортом.
З кожним роком масштаби спортивних заходів стають все більшими, адже спорт- це невід'ємна частина нашого життя, яка мотивує кожну людину рухатися до своєї цілі, вдосконалювати себе та розширювати світогляд.

Разом із спортом, на теренах Академії проводять ще безліч заходів, спрямованих на культурну діяльність студентів та розвиток художньої самодіяльності. Одним із прикладів є літературно-музичний вечір, який щомісяця проводять студенти факультету адвокатури, і запрошують до участі студентів з усієї Академії. На такому вечорі кожен має змогу поринути у хвилю натхнення та насолоди від творів як величних поетів, так і наших талановитих студентів.
     Також профком НУ ОЮА організовує поїздки, щоб об’єднати дух авантюризму студентів. Останньою з таких поїздок була подорож до Львова, яка запам’яталася нашим студентам своїми витонченими архітектурними пам’ятками, шикарними будівлями, запахом кави на просторих вулицях міста Лева та менталітетом галицької культури.

Профком запланував ще дуже багато заходів на наступне півріччя, спрямованих на спортивну та культурну діяльність, і ми маємо надію, що зможемо організувати їх на достойному рівні.
Без сумніву, майбутні адвокати, слідчі, прокурори, судді, поліцейські повинні не тільки володіти знаннями, а й розвивати себе в спортивному плані, щоб завжди бути у хорошій фізичній підготовці, адже це є також вагомим елементом у житті успішного правоохоронця.

Також від імені студентів хочемо висловити надзвичайну подяку Президенту Національного університету «Одеська юридична академія» Академіку С.В. Ківалову. Це людина, яка вклала багато сил для покращення життя студентів та розвиток позанавчальної діяльності, завжди давала цінні настанови та поради, підтримувала студентів у всіх їх починаннях і мотивувала на нові досягнення. Дякуємо за те, що Ви є прекрасним прикладом для наслідування для усіх студентів, адже своєю діяльністю Ви надихаєте кожного із нас рухатися вперед до своєї мети, ніколи не здаватися на шляху до перемоги. Саме цим Ви загартовуєте нас як професіоналів своєї справи і готуєте до клопіткої роботи у майбутньому.

     Кількість заходів, які відбуваються в нашому Університеті щоразу доповнюється, і наша велика університетська родина чекає нових студентів, чиї очі палають бажанням вчитися та жити яскравим життям студента Національного університету «Одеська Юридична Академія».
Наостанок хочеться сказати, що спорт-наше життя, кожен з нас будує свою історію. Підіймайтесь і біжіть! Чим дальше Ви будете бігти, тим цікавішим стане Ваше життя!

 

 

Автор статті-голова профбюро факультету адвокатури Жовтан Олександр Володимирович

Comments