Профком – територія твоїх можливостей

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:00 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 03:03 ]

Сонячний день 7 вересня 2017 року урочистій обстановці актового залу НУ "ОЮА" пройшов під егідою Профкому НУ "ОЮА". Голови профбюро факультетів університету розповіли студентам, які нещодавно вступили до нас в університет, – першокурсникам, про активну діяльність профспілкової організації академії.

Незмінна і чарівна Марія Ракович разом з усіма заспівала гімн Профкому НУ "ОЮА", красиво та яскраво відкривши наш захід.

Урочисте відкриття зборів почалося також з привітань Голови профкому НУ "ОЮА" Загороднього В. Є., який своєю промовою, без перебільшення, надихнув кожного з присутніх в залі.

З чітко визначеними планами роботи профкому НУ «ОЮА» на маубутнє, виступила заступник голови профкому академії Андрєєва Ілона, яка привітала першокурсників зі вступом в члени відомої в місті профспілкової організації і побажала усім удачі, творчих ідей і реалізації нових проектів.

Весь захід супроводжувався виступами наших найталановитіших учасників художньої самодіяльності, з якими якраз працює Коваль Дара – голова культурного сектора, яка своєю промовою надихнула весь зал.

Також зі своїми привітаннями виступили голови профбюро факультетів – Гайдаржі Владислав і Вавринчук Адріана – представники профсоюзного активу Факультету міжнародно-правових відносин та розповіли про подорожі та оздоровлення наших студентів.

Про важливість благодійності та акціях профспілки в цьому плані студенти дізналися від голови профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції Бендюги Маргарити і Федана Стаса.

Голова профбюро Інституту кримінальної юстиції – Кравець Катерина поділилась інформацією про веселе студентське дозвілля і про Дебют 1 курсу, який відбудеться вже навесні 2018 року.

Жити без гумору, будучи студентом нашого університету, - це просто немжливо, а виступи команд КВН дають можливості для самореалізації в якості сценариста, ідейного і талановитого автора-письменника, а також незмінного актора улюбленого КВН клубу – про що розповіла голова профбюро Судово-адміністративного факультету Коваленко Ніна і пообіцяла підтримку і всіляке «сприяння розвитку здібностей наших першокурсників».

Захоплююче розповіла про майбутні заходи для студентів академії голова профбюро Факультету адвокатури – Матевосян Інеса.

Що ж, вітаємо вас, першокурсники, з початком навчального року! Побільше ідей, творчих проектів, ініціативних рішень. Успіхів!