Профком НУ "ОЮА", знову разом зі своїми маленькими друзями

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 01:53 Профком Профком   [ оновлено 28 жовт. 2016 р., 01:56 ]
18 вересня відбулась поіїздка в Обласний дитячий будинок "Світанок", студенти усієї академії зібрали багато подарунків, солодощів, засобів гігієни, канцтовари ,усе необхідне для вихованців притулку. Ми щиро дякуємо за підтримку нашого благодійного проекту!

І маємо надію що від тепер нас стане ще більше і ще більше радості, підтримки, любові та ласки, ми подаруємо діткам! Тому давайте творити добро разом? У нас є можливість, потрібно лише бажання! Приєднуйтесь Вони наша гордість, радість, натхнення, любов та віра у щасливе майбутнє!

Тож давайте поділимося теплом з тими, кому необхідна наша підтримка!

Якщо не Ми, то ніхто інший!

Маленькі янголята, які дарують свій позитив та посмішку, ми безмежно раді що з Вами познайомились, здружились і маємо можливість допомогти!