"Профкомівський м'яч" стартував!

опубліковано 25 груд. 2015 р., 17:32 Профком Профком   [ оновлено 26 груд. 2015 р., 01:17 користувачем Іван Осташко ]
25 грудня 2015року відбувся перший турнір "Профкомівський м'яч" між командами факультетів НУ"ОЮА". Формат проведення - один тайм 5 хвилин. Склад команд - 4 студенти. Змагання було проведено за коловою системою: кожна команда мала зіграти одна з одною.

Зареєстровано в турнірі було 5 команд: Lex (СПФ), Бунтівники (СПФ), СПФ (СПФ), Дружба (ЦГЮ), Майонез (збірна факультетів).

Результатом запеклих футбольних баталій стала перемога команди Бунтарі (Дабижа Максим, Болейко Артем, Папірник Андрій, Кривенко Вадим).
Друге місце зайняла команда Lexї (Волошин Ярослав, Головатюк Іван, Казінов Сергій, Кириленко Богдан).
Третє місце посіла команда " Майонез" (Туманян Вазген, Кривій Максим, Коваленко Євгеній, Базилевський Станіслав).

Четверте - "Дружба" (Полигенький Віталій, Сташук Станіслав, Варич Артем, Сергієнко Михайло).
П'яте - СПФ (Сич Михайло, Скибицький Владислав, Паскотін Роман, Каражов Сергій).
Найкращим гравцем турніру визначено Казінова Сергія. Справедливі судді Боярчук Денис та Раздоєв Андрій чітко слідкували за ходом гри.

В цілому турнір пройшов у дружній та теплій атмосфері. Дякуємо учасникам, вболівальникам та організаторам цих зимових футбольних змагань. Команда "Бунтівники"- як переможець турніру отримала подарунки та грамоти. Всі інші команди здобули неоціненний досвід та емоційний заряд від першого "Профкомівського мяча" !