Профком – це крок до твого яскравого майбутнього !!!

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 01:49 Профком Профком   [ оновлено 7 лист. 2016 р., 01:51 ]
Профспілкова організація– це безумовно важливо! Вона надає студентам змогу само реалізуватися та створити собі насичені студентські роки, адже в кожному з нас є безмежна кількість думок, ідей та бажань, більшість з яких заслуговує на увагу та втілення в життя.

8 вересня 2016 року в актовій залі академії ми мали змогу показати першокурсникам, хто ми є та познайомили із профспілковими організаторами кожного факультету.

Студенти 1-го курсу із захопленням спостерігали за організованою для них концертною програмою.

Члени профкому розповіли про наші плани та цілі на цей навчальний рік, окрім того, наші майбутні активісти цікавилися діяльністю профспілки протягом минулих років. Це мотивує кожному досягати своє мети.

З першого дня ми підтримуємо усі починання наших студентів.

Профком допоможе стати успішним кожному з нас. Починай змінювати світ з себе – приєднуйся!