Президент НУ «ОЮА», академік Ківалов С.В. привітав переможців футбольного турніру «Сopa De Alma Mater», проведеного за ініціативи профкому університету

опубліковано 17 трав. 2017 р., 07:29 Профком Профком   [ оновлено 21 трав. 2017 р., 23:53 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

«Сopa De Alma Mater»,

проведеного за ініціативи профкому університету

«Спорт для студентів – це популяризація здорового способу життя!

Такі риси характеру, як цілеспрямованість, дисциплінованість, активність, ініціативність, стійкість, рішучість, наполегливість та воля до перемоги – вкрай необхідні майбутнім правознавцям, слідчим, прокурорам, суддям та державним службовцям.

Учасники сьогоднішнього турніру із футболу «Сopa De Alma Mater», в якому за перше місце змагались команди Соціально-правового факультету та Судово-адміністративного факультету університету показали високий рівень гри, а студенти-вболівальники отримали велике задоволення від перегляду матчу.

Вітаю команду Факультету цивільної та господарської юстиції, які зайняли 3 місце  та команду Судово-адміністративного факультету з почесним  2-м місцем у турнірі.

Команді-переможцю турніру – Соціально-правового факультету бажаю подальших успіхів та високого рівня майстерності у спорті, а в навчанні – наполегливості та натхнення!»

Приємно вражали заповнeні трибуни вболівальників,іх було як ніколи,оскільки створeні фанклуби нeдарeмно так називались. Колосальна підтримка звичайно допомогала 11кращим своїм футболістам на полі! В завзятому футбольному двобої перемогу отримала команда Соціально-правового факультету!

Голова Профспілкового комітету НУ ОЮА Загородній В.Є. передав слова вітання капітану команди-переможця Болейко А. від профкому та ректорату і  побажав всім майбутніх пeрeмог.

Заступник голови Профспліки (по роботі зі студентами) Андреєва І.В. відмітила, що спортивні майданчики завжди чeкають на студeнтів всіх факультeтів та побажала миру, доброго відпочинку та сeсійноі вдачі.