Помер Олексій Олексійович Погрібний

опубліковано 26 трав. 2011 р., 23:22 Профком Профком
25 травня 2011 року на 61 році життя помер Олексій Олексійович Погрібний, Головний вчений секретар Національної академії правових наук України академік НАПрН України, доктор юридичних наук, професор.

Олексій Олексійович з 1979 року присвятив себе Одеській юридичній школі, працював в Одеському університеті: асистентом, старшим викладачем, доцентом юридичного факультету. Протягом 1993–97 років був деканом факультету правосуддя та правової роботи в народному господарстві Юридичного інституту Одеського університету. З 1995 року був першим завідувачем кафедри аграрного, земельного та екологічного права Одеської національної юридичної академії. Досліджував проблеми аграрного права.

Профком Університету висловлює глибоку скорботу рідним, близьким, колегам з приводу смерті видатного науковця і педагога.

Прощальна панихида відбудеться 26 травня в 10-00 в Будинку офіцерів Одеського військового округу.