Поїздка до дитячого будинку

опубліковано 19 груд. 2017 р., 03:39 Профком Профком   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 03:41 ]
14 грудня поточного року профспілковий актив Національного університету "Одеська юридична академія"  на чолі з головою профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції Бендюгою Маргаритою Дмитрівною відвідали Одеський обласний дитячий будинок "Світанок", що знаходиться за адресою: вул. В. Стуса, 2б.

На благодійному аукціоні побачень, який проводився раніше, вдалося зібрати значну суму - 6265 грн, за яку кожній дитині було придбано новорічний подарунок (солодощі) та близько 40 кілограм фруктів.

Також було придбано засоби гігієни, яких потребують вихованці дитячого будинку та найнеобхідніші противірусні лікарські препарати.  Численну кількість іграшок та теплих речей було зібрано студентами НУ «ОЮА». Активісти ПРОФКОМ НУ «ОЮА» виявили бажання зробити діткам незабутнє свято і показали новорічну казку, в якій Святий Миколай роздавав подарунки.

Дитяча радість в очах стала підтвердженням того, що ми робимо все правильно і недарма. Це була надзвичайно натхненна  поїздка, як для діток так і для самих студентів.

Спілкування з цими дітьми відкрило для нас всю цінність щирості, простоти, любові, співчуття і присвячення себе іншим! ПРОФКОМ НУ «ОЮА», радий підтримці керівництва університету та висловлює щиру вдячність Президенту С. В. Ківалову та членам Президії профкому університету.