Пішла з життя старший викладач кафедри криміналістики Вікторія Миколаївна Плахотіна

опубліковано 7 вер. 2013 р., 23:45 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 8 вер. 2013 р., 23:21 ]
Профком Національного університету "Одеська юридична академія" з сумом сповіщає про смерть 7 вересня 2013 року старшого викладача кафедри криміналістики Вікторії Миколаївни Плахотіної.

Вікторія Миколаївна Плахотіна народилася 25 листопада 1973 року. Після закінчення школи навчалася на юридичному факультеті Одеського державного університету імені І.І. Мечникова.
Вікторія Миколаївна з моменту створення Національного університету "Одеська юридична академія" працювала на кафедрі криміналістики.
7 вересня 2013 року після тривалої важкої хвороби перестало битися її серце.

Прощання з Вікторією Миколаївною Плахотіною відбудеться 9 вересня о 12.30 на Таїровському кладовищі.

Профком Університету висловлює глибоку скорботу рідним, близьким, колегам з приводу смерті колеги.