Перший відкритий семінар Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України для Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія»

опубліковано 26 бер. 2018 р., 06:51 Профком Профком   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 10:00 ]

22 березня відбувся відкритий семінар від Голови Одеського обласного комітету Профспілки  працівників освіти і науки України Дубовик Ніни Олександрівни  та від заступника голови Обкому по роботі з молоддю Щедрова Ігоря Миколайовича для профкому та профбюро університету у Зеленій Залі НУ "ОЮА".

На семінарі Заступник голови обкому по роботі з молоддю Щедрова Ігоря Миколайовича підготував виступ для активістів профкому та студентів університету. Розглядались питання щодо соціально – економічного стану студентів,матеріальної допомоги, культурно – масової діяльності.

Були запрошені також представники профспілкових організацій різних університетів міста Одеси. До нас завітали Міжнародний гуманітарний університет, Одеський державний екологічний університет, Одеська державна академія будівництва та архітектури.

Кожному бажаючому було надано слово для виступу. Члени профкому інших університетів підготували доповіді про систему роботи профбюро та провели аналіз проведених заходів у 2017 році.

Виступили, зокрема, і представники профкому Національного університету "Одеська юридична академія" – від факультетів МПВ, ФА та ЦГЮ, розказали про досягнення за минулий та поточний роки, а також розповіли про плани подальшого розвитку, організацію нових заходів та, передусім, про здійснення заходів щодо захисту прав студентів в Університеті.

Голова профбюро факультету міжнародно - правових відносин Колодійчук Вікторія виступила з доповіддю про основні аспекти роботи профкому з питань спорту та оздоровлення серед студентів. Голова профбюро факультету адвокатури Жовтан Олександр виступив з доповіддю про основні аспекти роботи профбюро у сфері туризму та художньої самодіяльності. Голова профбюро факультету цивільно – господарської юстиції  виступила з доповіддю про основні аспекти роботи профкому з питань навчальної дисципліни та поведінки в гуртожитках. idi-language:AR-SA'> та від заступника голови Обкому по роботі з молоддю Щедрова Ігоря Миколайовича для профкому та профбюро університету у Зеленій Залі НУ "ОЮА".