Перший масштабний турнір з мафії

опубліковано 19 лист. 2017 р., 05:49 Профком Профком   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 05:50 ]

Перший масштабний турнір з мафії

На честь 20-річчя Національного університету "Одеська юридична академія" профбюро факультету міжнародно-правових відносин Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» був організований Перший масштабний турнір з мафії. Було створено 4 ігрових столи, за якими зібрались представники усіх факультетів нашої альма-матер. Як і планувалося, провели три гри: дві у полуфіналі, які визначили найкращих гравців, та одна у фіналі, за результатами якої кубки переможців отримали представники трьох факультетів:

•Соціально-правовий факультет;
•Факультет міжнародно-правових відносин;
•Факультет цивільної та господарської юстиції.

Протягом гри було дуже багато палких обговорень та суперечок, кожен гравець запекло боровся за перемогу та можливість вижити вночі і отримати додаткові бали для своєї команди. Усі отримали безліч яскравих емоцій, насолодились смаком печива, яке дбайливо підготували наші профкомчани, і знайшли собі нових друзів та знайомих.

n

Дякуємо усім за цей вечір, маємо надію, що ви повернетесь до нас ще не раз!

Вітаємо переможців!

Первинна профспілкова організація