Перший етап Третьої спартакіади серед співробітників університету - волейбол (29.04.2014)

опубліковано 30 квіт. 2014 р., 03:57 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 30 квіт. 2014 р., 03:59 ]
29 квітня 2014 року, напередодні Дня солідарності трудящих, відбувся перший етап Третьої щорічної спартакіади серед співробітників університету - етап з волейболу.
У змаганнях взяли участь 6 команд, дві команди (факультету адвокатури, факультету міжнародно-правових відносин) не змогли розпочати участь у зв'язку з некомплектністю склада команд.
Команди САФ та АГЧ брали участь у змаганнях вперше.
За результатами жеребкування було сформовано дві групи по три команди: група А (ІПС, САФ, АГЧ), група В (ФЦГЮ, СПФ та ФППС).
За результатами групових турнірів були проведені фінальні зустрічі за 5-6, 3-4 і 1-2 місця.
За результатами змагань місця розподілилися таким чином:
1 місце - СПФ (минулорічний срібний призер)
2 місце - ІПС (минулорічний чемпіон)
3 місце - АГЧ
4 місце - ФЦГЮ (минулорічний бронзовий призер)
5 місце - ФППС
6 місце - САФ.

Вітаємо команди з успішною участю у змаганнях!!!

2014 Спартакиада ‎(волейбол 29.04.2014)‎

Видео финала

Фрагмент финальной игры ‎‎(ИПС - СПФ)‎‎

Фрагмент финальной игры ‎(СПФ - ИПС)‎