Перший день Спартакіади НУ "ОЮА" - Турнір з дартсу

опубліковано 14 трав. 2012 р., 08:37 Профком Профком   [ оновлено 16 трав. 2012 р., 11:44 ]
Сьогодні, 14 травня 2012 року, в Національному університеті "Одеська юридична академія" розпочалася Спартакіада серед працівників університету.

У перший день Спартакіади відбувся турнір з дартсу.

Протокол змагань з дартсу 20120514

В турнірі взяли участь 16 спорстменів.

Вітаємо з перемогою викладача кафедри конституційного права Петріва Івана Михайловича. Друге місце здобув асистент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Процун Сергій Сергійович. Третє місце - у асистента кафедри адміністративного та фінансового права Ігнатенка Максима Петровича.

Вітаємо також з перемогою доцента кафедри земельного, аграрного та екологічного права Караханян Карину Мартинівну. Друге місце здобула асистент кафедри історії держави і права Колосова Віолетта Олександрівна, а третє - методист деканату факультету міжнародно-правових відносин та юридичної журналістики, аспірант кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Луценко Ольга Олександрівна.

Суддя турніру - старший викладач кафедри фізичного виховання Єрмаченко Дмитро Миколайович.

Ми щиро вдячні президенту університету С.В. Ківалову, кафедрі фізичного виховання університету за організацію спартакіади та турніру.

Завтра, 15 травня, відбудеться волейбольний турнір, на який заявлено 7 команд.
Наші спортсмени

Профком.