Обласна школа студентського профспілкового лідера

опубліковано 6 жовт. 2016 р., 07:15 Профком Профком   [ оновлено 10 жовт. 2016 р., 02:08 користувачем Mykola Pashkovsky ]
23 вересня 2016 року у Палаці культури Політехнічного університету відбулася перша зустріч Школи студентського профспілкового лідера, участь у якій взяли представники студентських профспілок ВНЗ з усього міста.

Профспілковий студентський актив Національного університету "Одеська юридична академія" на чолі із заступником голови профкому студентів Ілоною Андреєвою теж взяли участь у профспілковій школі, де мали змогу прослухати лекцію, яка стосувалась завдань та цілей профспілкових організацій на сучасному етапі.

Вже після першої зустрічі учасники почали обмінюватись своїми думками щодо організації роботи у своїх університетах та ділитись досвідом попередньої діяльності.

Профком студентів НУ"ОЮА" висловлює подяку організаторам профспілкової школи за цікаву зустріч та можливість навчання для профспілкових лідерів.