Новий рік- свято для малечі співробітників НУ "ОЮА"

опубліковано 25 груд. 2015 р., 16:28 Профком Профком   [ оновлено 25 груд. 2015 р., 16:51 ]

Новий рік – найулюбленіше свято всіх поколінь: найяскравіше, найгучніше, найчарівніше! Ніхто не заперечить,бо всі добре знають - найбільше передноворічної метушні та свят чекають діти. Змалечку Новий рік здається їм новорічною казкою, в яку б вони, з усією своєю дитячою мрійливістю, хотіли б потрапити. Саме таку казку для дітей студентів та співробітників Національного університету «Одеська юридична академія» 24 грудня 2015 було створено завдяки профспілковій організації та її активним членам.

Вже з самого ранку в хол Університету приходили батьки разом зі своїми діточками, котрі виглядали мов справжні казкові герої. Різноманіттю святкових вбрань малечі не було меж: починаючи від зимової красуні сніжинки, завершуючи неперевершеним, по-дитячому привабливим червоним капелюшком маленького Діда Мороза,без якого не відбувається жодне новорічне свято,та всіх гостей свята обєднували одне - добро та тепло люблячих поглядів батьків. Всі- всі: і маленькі принцеси, і феї, і гноми, отримували солодкі новорічні подарунки, фотографувалися з казковими героями біля гарно вбраної ялинки.

Захоплюючу новорічну виставу підготували студенти судово-адміністративного факультету та факультету цивільної та господарської юстиції . Всі гості свята отримали не лише подарунки а й море позитиву. Тож, можна з впевненістю сказати, що дітки розійшлася по домівках з передчуттям продовження дивовижної новорічної казки та з надією на прийдешню засніжену чарівницю зиму .
 В Новий Рік усі без винятку очікують чогось диво-казкового і, звичайно ж, здійснення найзаповітніших мрій, чого всім щиро бажає профспілковий комітет НУ ОЮА.
Щасливого 2016-того всім!