Нещодавно в Національному університеті «Одеська юридична академія» минув тиждень добра і веселощів, здоров’я та спорту.

опубліковано 7 лист. 2016 р., 01:15 Профком Профком   [ оновлено 7 лист. 2016 р., 01:50 ]
Протягом усього тижня студенти та викладачі не сумували:

- понеділок – зарядилися позитивом флешмобу із самого ранку

- вівторок – «День посмішки», коли усі ділилися гарним настроєм зі своїми ближніми та обіймалися зі справжнім Пикачу.

- середа – пройшли «Веселі старти» для першокурсників

- четвер – відбувся «День боротьби з палінням» , коли кожна цигарка обмінювалася на цукерку!!

- п’ятниця – тиждень дійшов кінця і закінчили студенти його «Вечором миру», сотні яскравих ліхтариків полетіли у небо виконувати загадані бажання, а усі виручені гроші пішли на допомогу в лікуванні Юрія Степанця

Час минув, а спогади залишаються із нами назавжди, тож будемо цінувати чудові моменти нашого життя! Даруйте радість і посмішку одне одному, та будьте здорові!