Неповторний настрій для кожного

опубліковано 3 лист. 2017 р., 07:43 Профком Профком
Сьогодні 31 жовтня 2017 року студенти, при підтримці профспілкового комітету Національного університету «Одеська Юридична академія» святкував Halloween, який прийшов до нас із Західної культури, але вже щільно закріпився в нашому житті.

Наприклад, профкомом ЦГЮ була підготовлена детальна програма. Корпус був тематично прикрашений, щоб атмосфера свята не покидала студентів і працівників університету. Був проведений ярмарок, де всі бажаючі могли придбати різного роду смаколики.

Так само була організована фотозона, в якій можна було зберегти в пам'яті незвичайну атмосферу свята. Проведення такого чудового заходу стало можливим завдяки підтримці адміністрації та активістів профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції.

Всі кошти, 5 200 грн., які вдалося зібрати, будуть спрямовані на благодійність, зокрема на допомогу нашоїстудентки Полюхович Марини, яка проявляє силу свого духу і продовжує боротися за своє здоров'я.