Національний університет "Одеська юридична академія" зайняла почесне третє місце на міжвузівскому мультифестивалі "Студентська маївка 2012"!!!

опубліковано 14 трав. 2012 р., 13:02 Профком Профком   [ оновлено 15 трав. 2012 р., 01:10 ]
1-2 травня 2012 відбувся третій міжвузівський мультифестиваль «Студентська маївка», в якій прийняли участь 9 вузів міста Одеса. Вражала насиченістю та розмаїттям конкурсна програма, адже цього разу студенти не тільки демонстрували свої спортивні здібності, а ще й змагались у винахідливості та інтелекті, граючи в КВК, «Що?Де?Коли?» та в популярну нині «Мафію». Першого дня всі команди презентували свої візитні картки. Найгучнішою підтримкою, звичайно ж, відрізнились вболівальники НУ «ОЮА». Після урочистого відкриття, команди «сперечались» на баскетбольних, волейбольних і футбольних площадках. Наша академія не пасла задніх. Ми увійшли до фіналу волейбольних змагань . О третій годині дня, в саму спеку, коли почалось перетягування канату для дівчат, наша команда показала все, на що вона була здатна. Жагуча воля до перемоги, сила і витривалість зробили свою справу і ми перемогли.
Після обідньої перерви з новими силами юристи вступили на шлях випробувань КВК. Збірна команд «ФА Дієзу» з факультету адвокатури та «Сімейних обставин» з інституту прокуратури і слідства виборола почесне перше місце. Таким чином ми довели, що новостворений тандем – велика і неперевершена сила юридичної академії . Не менш грандіозною була і наша підтримка. «Вперед, НУ «ОЮА», ми з тобою!»- гучно і безперервно скандував зал. На завершення першого дня всіх чекала святкова дискотека та яскравий феєрверк.
 А вже о 8:30 з конкурсної зарядки розпочався день нових випробувань. Всі вузівські команди весело – по-студентськи - заряджались від спортивних рухів під запальні мелодії. Отож, чудовий настрій на весь день було гарантовано.
О 10 годині стартувала гра «Мафія». Наші дівчата з факультету Цивільно-господарських юстиції довели всім, що мають неабиякий професіоналізм, надавши безоплатний майстер-клас командам-суперницям і знову здобули таке жадане перше місце. О 12 годині на нас чекала інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?». Академію представляли дві команди, одна з яких посіла призове третє місце. Це було нелегко , адже питання були занадто складними, та все ж наші Гуру старались як могли.
 Але найскладнішим виявились квестові змагання, бо саме в них учасники повинні були продемонструвати свої комплексні знання та вміння. Нашого досвіду не вистачило, щоб здобути перемогу, хоча адреналіну від участі в них позичати не треба було.
О 16:00 відбулось урочисте закриття фестивалю та нагородження призерів та переможців.
За підсумками конкурсів та спортивних змагань перемогу виборола команда ОНПУ
 Друге місце у команди МГУ, а почесне третє місце посіли студенти НУ «ОЮА»
Переможці та призери отримали медалі та грамоти.
Та все ж переможених не було, ми знайшли нових друзів, а це набагато більше, ніж миттєвість позитивних наслідків. Завдання заходу - цінувати своє здоров’я, робити правильний вибір, весело та активно проводити дозвілля - виконано на 100%. Тому такі фестивалі спрямовані на формування практичних вмінь та навичок і спонукають нашу молодь обирати здоровий спосіб життя. « До побачення» -«Студентська маївка- 2012»! Здравствуй , «Студентська маївка- 2013»