Море сонця і профспілкових ідей

опубліковано 15 вер. 2015 р., 04:46 Профком Профком   [ оновлено 15 вер. 2015 р., 04:47 ]
В серпні 2015р. реалізовано проект профспілкового комітету НУ ОЮА «Школа студентського профспілкового лідера», яка цьогоріч зібрала студентів з усіх профспілкових первинних організацій закладу .Учасниками школи профспілкового лідера стали кращі голови профбюро, їх заступники та активісти.Місцем проведення Школи стала база відпочинку Затоки, яка вперше гостинно прийняла учасників такого заходу.

Програма школи студентського профспілкового лідера була досить насиченою та охоплювала різноманітні аспекти діяльності профспілок.

Перший вечір школи відзначився яскравістю: коло дружби, неперевершений виступ членів студентської команди КВКА, розважальна програма від організаторів- не залишили байдужим жодного з учасників.

«НАША ПРОФСПІЛКА: досягнення, реалії, перспективи», психологічні аспекти управління профспілкою, досвід кращих профспілок країни – саме такі теми тренінгів, успішно відпрацьовані учасниками, в майбутньому мають відіграти особливу роль в роботі кожного профбюро.

Особливий успіх мав тренінг «Діяльність Профспілки, як проектної організації» в контексті розробки Дня першокурсника та макетів стендових матеріалів стосовно розвитку профспілки академії.

Інноваційними були відвідування музею Бєлгород-Дністровської фортеці та проведення фотоконкурсу «Ukrainian ZATOKA».

Підсумком десятиденної плідної роботи стали конкретні напрацювання системних заходів, запланованих для реалізації в 2015-2016 навчальному році. Учасники отримали необхідні знання та навички щодо формування іміджу лідера Профспілки, розвитку особистої впевненості як складової успіху профспілкового лідера, підвищення самооцінки в теоретичному та практичному аспектах, ознайомились з нововведеннями оновленого Закону України «Про вищу освіту». А також мали можливість поспілкуватися з колегами та гарно провести час.

Дякуємо учасникам та організаторам школи студентського профспілкового лідера за незабутні враження, корисність знань та отриманий досвід!