опубліковано 30 лист. 2010 р., 02:03 Николай Пашковский
26 листопада 2010 року в актовому залі Університету відбулася Конференція трудового колективу Національного університету "Одеська юридична академія".
В роботі конференції також взяли участь заступник Міністра освіти і науки України, професор Суліма Євген Миколайович, голова ради ректорів Одещини, професор Степаненко Сергій Миколайович, начальник управління освіти та наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації Ткачук Андрій Леонідович.
Конференція розглянула такі питання:
  1. Звіт ректора Одеської національної юридичної академії за 2007- 2010 роки.
  2. Обрання ректора Національного університету «Одеська юридична академія».
  3. Про внесення змін до Колективного договору НУ «ОЮА».
  4. Про затвердження змін у складі Вченої ради НУ «ОЮА».
  5. Про затвердження змін у складі делегатів Конференції трудового колективу НУ «ОЮА».
За результатами таємного голосування ректором Національного університету «Одеська юридична академія» обрано доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України Ківалова Сергія Васильовича.