Конференція профспілки: вибори та обрання

опубліковано 26 груд. 2014 р., 00:04 Профком Профком

22 грудня 2014 року в актовій залі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася чергова звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації Національного університету "Одеська юридична академія".

На конференції були присутні делегати усіх структурних підрозділів університету, викладачі та студенти Національного університету «Одеська юридична академія».

Робоча президія конференції: Ківалов С.В. – президент Національного університету «Одеська юридична академія», Пашковський М.І. – голова Первинної профспілкової організації НУ«ОЮА», Скрипик М.О. – заступник голови Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА», Андреєва І.В. – заступник голови Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА» (по роботі за студентами), Прущак В.Є. – голова студентського самоврядування НУ «ОЮА», Дубовик Н.О. - голова Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

В обговоренні звітної доповіді взяли участь: Ківалов С.В. – президент Національного університету «Одеська юридична академія», який відмітив позитивний досвід університету в розвитку профспілкової організації та наголосив на важливості її функціонування ; Дубовик Н.О. – голова Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, виділила значимість діяльності Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія», ознайомила з досвідом роботи Одеської обласної Профспілки працывникыв освіти і науки України та розповіла про перспективне планування діяльності Первинних профспілок області на 2015р.

В процесі проведення конференції розглянуто всі заплановані питання, що були винесені на порядок денний конференції. Було затверджено звіт про роботу профспілкового комітету за період 2010-2014 років та висновки роботи ревізійної комісії. Також на засіданні конференції проведені вибори до Первинної профспілкової організації голови профспілкової організації, заступників голови первинної профспілкової організації, обрано склад постійно діючої мандатної комісії , лічильної комісії та делегатів на звітно-виборну конференцію Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Затверджено повноваження профспілкового комітету, сформованого шляхом прямого делегування. Приємним став момент нагородження за кращу публікацію профспілкової організації, автором якої є заступник голови Профкому Андреєва Ілона - з врученням премії переможниці.
Варто зазначити, що одним з основних питань вирішених на конференції було делегування представника первинної профспілкової організації до складу Одеського обласного комітету Профспілки, ним 100% обрано Пашкоського М.І. Не можемо також не звернути увагу на те, що всі рішення конференції прийняті одноголосно, що підтверджує не просто задовільну роботу профкому, а набагато більше - систему повної довіри та розуміння з боку профспілчан.

Оригінальним завершенням конференції стали слова Пашковського М.І. – голови Первинної профспілкової організації НУ«ОЮА»: " І памятайте: з вами Бог, президент Національного університету «Одеська юридична академія» та профком", що стало своєрідною настановою для розвитку нового етапу діяльності рідної альма-мате