Інформація править світом

опубліковано 16 квіт. 2015 р., 15:38 Профком Профком   [ оновлено 20 квіт. 2015 р., 06:49 користувачем Mykola Pashkovsky ]
Вперше за історію своєї діяльності Національний університет "Одеська юридична академія" за ініціативи студентського профспілкового комітету НУ "ОЮА" було вирішено презентувати активність факультетських та інститутських профбюро за допомогою власне розроблених та оригінально виконаних фотостендів.

Заручившись підтримкою керівництва академії та за особистої участі голови Первинної профспілкової організації Пашковського М.І. ця ідея мала стовідсоткову реалізацію.

Наразі студенти, викладачі та гості академії можуть познайомитись з цікавим, різноманітним студентським життям профспілчан. Це і : акція "Посмішка - врятує світ";
акція "Міняємо цигарку на цукерку";
веселі старти;
патріотичний квест;
благодійний запуск ліхтариків;
благодійна акція "Кухні країн світу";
"ЩО?ДЕ?КОЛИ?";
Містер академії;
КВК;
поїздки всіх до Львову та Карпат , та інше.

Фото активістів профбюро факультетів та інститутів НУ "ОЮА" яскраво свідчать про величезний потенціал рідної альма-матері та стимулюють всіх до активної діяльності.